Historia

Nasza przygoda z transportem rozpoczęła się w 2010 roku w Wałbrzychu, gdzie do dziś znajduje się nasza siedziba.

Zaczynaliśmy jako mała mikrofirma – obecnie zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która wspólnie realizuje coraz ambitniejsze cele. Każdego dnia wspinamy się wyżej, aby spełnić rosnące oczekiwania klientów. Chcemy dostarczać Twoje towary jeszcze szybciej i korzystniej.

Obecnie naszą specjalnością jest transport oraz spedycja krajowa i międzynarodowa. Docieramy wszędzie tam, dokąd mają zostać dostarczone Twoje towary. Pozwala nam na to zarówno bogate doświadczenie zdobyte przez lata pracy, jak i zaufani partnerzy, z którymi współpracujemy. Od początku działalności udało nam się bowiem stworzyć siatkę sprawdzonych kontrahentów zapewniających nam wsparcie w sprawnej i efektywnej realizacji zleceń.

Wiemy, jak ważna jest przeszłość i doceniamy znaczenie historii naszej firmy, ale jednocześnie patrzymy w przyszłość, aby cały czas robić krok naprzód z myślą o zagwarantowaniu możliwie najwyższych standardów współpracy. Mamy nadzieję, że i Ty nam zaufasz, dzięki czemu już dziś nawiążemy stałą i partnerską relację biznesową, tak jak z setkami innych klientów z całej Polski.

Potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych przez nas usług jest certyfikat ISO 9001:2009, który uzyskaliśmy w 2016 r.